niedziela, 04 czerwca 2023r.

Ile kosztują chusteczki higieniczne? Czy zakup większych ilości się opłaca?

Ile kosztują chusteczki higieniczne? Czy zakup większych ilości się opłaca?

Artykuły higieniczne są bardzo ważnym elementem, jeżeli chodzi o przestrzeganie zasad higieny. Popularny produkt znany przez większość z nas to chusteczki higieniczne. W sprzedaży dostępne są różne ich rodzaje dlatego też każdy z nas, może wybrać takie, które są najbardziej odpowiednie.

Chusteczki higieniczne – koszty zakupu

Cena chusteczek higienicznych nie jest wysoka jednak dla wielu osób nawet niewielka różnica, może mieć ogromne znaczenie. Wpływ na cenę ma kilka czynników, gdzie najważniejsze z nich to ilość oraz jakość. Te dwa elementy są niezwykle istotne, jeśli chodzi o koszty zakupu.

Chusteczki higieniczne w pudełku zazwyczaj są droższe od tych pakowanych po 10 sztuk. Niestety nie można jednoznacznie określić tego ile, kosztuje taki produkt. Niemniej jednak chusteczki w pudełku dobrej jakości, kupimy już za niecałe 4 zł, jednak jest to stawka orientacyjna, która zmienia się w zależności od konkretnego sklepu.

Dla porównania chusteczki tzw. kieszonkowe, na półkach sklepowych znajdziemy za około 1 zł za jedno opakowanie. Wielu klientów decyduje się na zakup większych ilości, ponieważ płacimy wtedy mniej, niż w przypadku zakupu pojedynczej paczki. Gdy chcemy kupić chusteczki do domu idealnym rozwiązaniem, będzie wybór tych, które znajdują się w pudełku.

Chusteczki zapachowe – cena

Zapachowe chusteczki higieniczne są tak samo popularne, jak zwykłe. Cena takiego produkty jest wyższa z uwagi na zapach, jaki znajduje się w chusteczkach. Pomimo tego wielu klientów wybiera taki rodzaj chusteczek, ponieważ sprawia to, że ich używanie staje się przyjemniejsze.

Jeżeli ktoś dosyć często używa chusteczek, powinien pomyśleć nad zakupem większej ilości, co będzie bardziej opłacalne. Warto wiedzieć, że takie artykuły większość z nas nosi przy sobie np. w torebce.

Zakupy stacjonarne, czy online?

Wiele osób miało już okazję robić zakupy przez internet. Co więcej, tacy klienci mogli dzięki temu zaoszczędzić pieniądze, gdyż jest to tańsza forma robienia zakupów. Pomimo tego chusteczki higieniczne kupowane są najczęściej w marketach i innych sklepach stacjonarnych.

Oczywiście nie ma w tym nic złego, ale wtedy koszty zakupu nie są takie same. Różnica pomiędzy zakupami stacjonarnymi, a online może być niewielka. Jednak przy zakupie większych ilości zakupy online stają się jeszcze bardziej opłacalne.

Inne zalety zamawiania przez internet to możliwość robienia tego z dowolnego miejsca w tym również z domu. Zamówiony towar zostanie dostarczony pod same drzwi, więc mamy więcej czasu dla siebie.